۱۳۹۱ آذر ۱, چهارشنبه

چهارپاره – 93 / فلسطینی‌ها برای ما می‌میرند؟(1)
علی اکبر محتشمی، دبيركل سابق كنفرانس حمايت از انتفاضه فلسطين و از فعالان سیاسی اصلاح طلب، سه سال پیش به صراحت گفته بود: «من نمي‌دانم دولت چه قدر به لبنان و فلسطين كمك مي‌كند اما شما هزينه جنگ هشت‌ساله را بررسي كنيد، پس براي جلوگيري از چنين جنگي و جلوگيري از اينكه دوباره هزينه و خسارت سنگيني به كشور وارد شود به فلسطين كمك مالي داده مي‌شود تا در مقابل اسرائيل بايستد.»(+)
.
این یعنی: ما از فلسطینی ها برای مشغول کردن اسرائیل و دور نگهداشتن‌اش از ایران، حمایت مالی می‌کنیم.
اسمش می شود جنگ نیابتی؛ نه؟
.
(2)
وحید یامین‌پور، فعال رسانه‌‌ای اصولگرا و مجری سابق یک برنامه تلویزیونی، امروز نوشته: «معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین می‌گوید همه سلاحهای موجود در باریکه غزه، از فشنگ تا موشک ساخت ایران و متعلق به ایران است. جالب است نه... زماني مي گفتيم رابطه ما با امريكا رابطه ي گرگ و ميش است ...  تمام شد. وقتي تو با دست ديگران هزاران كيلومتر دورتر از مرزهاي كشورت، دشمنت را زمين‌گير مي كني ديگر ميشي نيستي كه از گرگ مي ترسد.»(+)
 .
این یعنی: ما از فلسطینی ها برای مشغول کردن اسرائیل و دور نگهداشتن‌اش از ایران، حمایت تسلیحاتی می‌کنیم.
اسمش می شود جنگ نیابتی؛ نه؟
.
(3)
خیلی خوب است که این حرف ها به صراحت گفته می‌شود. توی همین حرفهاست که شعار دفاع از حق و مستضعف بی‌فروغ می‌شود؛ همه چیز، تا حد امکان، واضح می شود؛ واقعی می شود: «پول می دهیم تا دشمن را معطل کنند؛ عین یک طعمه، عین یک قربانی؛ این «سیاست» است.»
.
(4)
فلسطینی‌ها ابزارهای خیلی مظلومی هستند.
.

.
کامنت‌ها در پلاس(+)
.