۱۳۹۶ آبان ۱۵, دوشنبه

🔴 چند وحید جلیلی؟اول: «رهبر انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنانشان مسائل فرهنگی را بسیار حائز اهمیت خواندند و افزودند: بار دیگر به مسئولان تأکید می‌کنم از مجموعه‌های خودجوش مردمی که در سراسر کشور مشغول کار فرهنگی هستند، حمایت کنند. ایشان افزودند: این مجموعه‌ها باید روزبه‌روز توسعه یابد و دستگاه‌های فرهنگی به جای اینکه آغوش خود را به روی کسانی باز کنند که اسلام و انقلاب و ارزش‌ها را قبول ندارند، به حمایت از بچه‌مسلمان‌ها و نیروهای مؤمن، انقلابی و حزب‌اللهی بپردازند.»
این خبر را اول فروردین سال گذشته، دفتر مقام رهبری از سخنرانی نوروزی آیت‌الله خامنه‌ای در مشهد مخابره کرده بود.

دوم: خبر رسیده که وحید جلیلی - برادر سعید جلیلی؛ مسئول سابق پرونده هسته‌ای و - معاون فرهنگی شهرداری مشهد در سخنانی شدیداللحن اظهار کرده: «امروز در مشهد با حزب‌اللابی‌هایی مواجه هستیم که به‌دروغ خود را حزب‌اللهی معرفی می‌کنند و من می‌توانم نامه‌های درخواست‌ چند صدمیلیونی آنان را از معاونت فرهنگی منتشر کنم تا معلوم شود به چه دلیلی امروز دل حزب‌اللهی‌ها را خالی می‌کنند و ادعا می‌کنند ما با تشکل‌های فرهنگی (که منظورشان البته خودشانند)  ارتباطی نداشته‌ایم! ... قطعاً نمی‌توانستیم زیاده‌خواهی‌های چنین افرادی را که دنبال تقویت موضع خود در بازی‌های سیاسی و لابی‌های انتخاباتی بودند تحمل کنیم و بنابراین باید هزینه آن را داد و در مقابل سم‌پاشی‌ها، دروغ‌پراکنی‌ها و تهمت‌افکنی‌هایشان مقاومت کرد.»

سوم: راه سواستفاده از توصیه‌های رهبری توسط مدعیان حزب‌اللهی‌گری بسته نیست، نبود هم؛ اینکه به اعتبار توصیه رهبری، جیب‌های گشادشان را پر کنند و لابد به اعتبار ادعا، بیت‌المال را بیت‌الحال شخصی کنند. بخت بد اینجاست: تعداد کسانی که  مثل وحید جلیلی جرئت ‌کنند مقابل این جریان بایستند و زخم تخریب و توهین‌ها را به جان بخرند، همچنان کم‌شمار می‌نُماید. حالا وحید جلیلی مورد وثوقِ سیاسی جریان سیاسی ِ غالب در هرم قدرت است؛ یک نااصولگرا که خیلی راحت‌تر به فنا برده می‌شود اگر متهم به همراه نشدن با مدعیان حزب‌اللهی‌گری شود.

چهارم: بلای فساد خیلی جدی است؛ انگار جدی‌تر از همیشه. 
 در تلگرام: https://t.me/mmoeeni1/1699

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر