۱۳۹۳ تیر ۲۳, دوشنبه

رونمایی از «قالیباف»ِ اصل؟!


این اخبار، همگی طی روزهای اخیر مخابره شده:
.
1) فرمانده کل سپاه پاسداران و شهردار تهران به همراه چند مقام مسئول از شهرداری و سپاه سندی را در تاریخ سوم خرداد ماه ۱۳۹۳ امضا کرده‌اند که ۲۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد. طبق این اسناد این مبلغ برای واگذاری پروژه‌های عمرانی پایتخت به سپاه به مدت چهار سال درنظر گرفته شده که ۱۰ هزار میلیارد تومان آن (نیمی از کل مبلغ) باید به صورت نقدی از سوی شهرداری تهران پرداخت شود. بانک انصار (متعلق به سپاه) هم به عنوان "بانک عامل" تعیین شده.(+)
.
2) کلاس های موسیقی فرهنگسراهای تهران تا آگاهی بعدی تعطیل شد؛ در حالی که مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هدف از این اقدام را «ساماندهی» این کلاس‌ها عنوان کرده‌اند، بسیاری از هنرجویان و اهالی موسیقی نسبت به این اقدام هشدار می‌دهند و آن را نشان دهنده حذف تدریجی موسیقی از برنامه‌های فرهنگی شهرداری می‌دانند(ایرنا).
.
3) شهرداری تهران، تمامی زنان شاغل در سمت‌های دفتری نظیر مسئول دفتر، منشی و تایپیست را از مشاغل خود اخراج کرد. معاون رسانه‌ای مرکز ارتباطات و بین‌الملل شهرداری تهران با تایید این خبر گفت: «برای راحتی و رفاه حال خانم‌ها این تصمیم اتخاذ شده که مسئول دفتر و منشی آقا باشند.»(+)
.
.